Bouda YETTI - Ceník

POZOR NOVINKY!

Od října 2021:
– Nelze objednat jen páteční nebo sobotní noc! Minimální požadavek je celý víkend tj. páteční a sobotní noc.
– „Kuchyň“ lze objednat jen v kombinaci s minimálně dvěma dalšími pokoji!
– při obsazování boudy platí absolutní přednost rezervace členy Lezeckého kroužku Prachov (rezervace nečlena LKP může být odmítnuta)
– postupné doobjednávání pokojů nad rámec první objednávky bude vést k tomu, že objednavateli bude umožněno objednávat pouze celou chatu

Od 1. ledna 2020 vstoupila v Peci pod Sněžkou v platnost vyhláška o místních poplatcích, která upravuje „Poplatek z pobytu“.

Nově bude k ceně ubytování vybírán poplatek ve výší 20 Kč za osobu a noc. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let.

Před přebráním klíčů je objednavatel povinen mít vyplněný seznam osob (osoby vyplní přes odkaz pro editaci objednávky, který přišel společně s potvrzením objednávky), který bude sloužit pro kontrolní účely státní správě, městu i LKP.

Kuchyň 1.750,- Kč/noc
Goráč 1.250,- Kč/ noc
Levý pokoj 450,- Kč/ noc
Pravý pokoj450,- Kč/ noc
Sauna600,- Kč/ noc
Hambalka – nouzové přespání100,- Kč/ noc
bouda Yetti – celá (všechny pokoje)4.500,- Kč/ noc

Za jeden den brigády získává člen LKP (přizvaný nečlen) jednu noc na Yetti zdarma. Výpis brigádníků a s nárokem a čerpání najdete v tabulce. Do poznámky v objednávce ubytování v eshopu vždy připište zda chcete uplatnit slevu za odpracovanou brigádu a v jakém rozsahu. Na pozdější nahlášení nebude brán ohled. Tak na to pamatujte! O započtení brigád nepřijdete, jen si je uplatníte v další objednávce…