Prachovské skály
U Mouřenína
Babinec
Krkavčí skály
Skalní město
U koupaliště
U Ervínova hradu
V maštalích
Lahole
Nový hrádek
Starý hrádek

Prachovské skály [A-Z]
Abecední seznam

Přivýšina
Seznam věží
Čtvrtkova vyhlídka

Hrdoňovice
Seznam věží Pracuje se na tom...

Nové skály
U Ervínova hradu Pracuje se na tom...
V maštalích Pracuje se na tom...
Lahole Pracuje se na tom...
Nový hrádek Pracuje se na tom...
Starý hrádek Pracuje se na tom...

Prachov - přeskoky
Úvodní slovo
Seznam věží
Pro ty co doskočili

Pr��vodce
 Průvodce po Prachovských skalách   02.07.2002 16:15  Vce
Elektronický průvodce po Prachovských skalách obsahuje přehled oblastí v Prachovských skalách a seznam 240ti věží a věžiček. U každé věže jsou uvedeny informace o cestách, které na věž vedou. Informace obsahují jméno cesty popř. varianty, obtížnost, datum prvovýstupu a jména prvovýstupců.
Jsou zde zapsány cesty do roku 1998, tak jak jsou zapsány v průvodci z tohoto roku. Popisy cest zde uvedeny nejsou. Nové prvovýstupy od roku 1999 budou postupně doplňovány. Rovněž časem přibudou popisy nových věží, které byly v poslední době zpřístupněny hlavně v oblasti Maštale.
Ke každé skále budou k nahlédnutí fotografie, která budou průběžně doplňovány. U věží, ke kterým se nám podaří sehnat nějaké další zajímavé informace nebo historky z jejich dobývání, budou zařazeny i tyto zajímavosti.
Pokud se vám bude zdát, že například klasifikace nebo údaje v průvodci neodpovídají skutečnosti, jsou nepřesné nebo snad zcela zcestné, využijte možnost připojit komentář k věži jíž se to týká. Pomůžete tím odstranit nepřesnosti a připravit lepší podklady pro nového průvodce.

 Na zatek | Vce

NSTNKA
Pozor - lézt na Prachově smí pouze horolezci, kteří jsou členy ČHS či UIAA. Totéž logicky platí i pro prvovýstupy. Všechny výstupy provedené po 1.1.2003 lezci, jež nesplňují toto kritérium, nebudou uznány!
Palcát
Přeskoky jsou kompletní!!!