Foto-Video
Fotosoutěž LKP
Foto album
Video album
Pohlednice
Historie
Fotokroužek
Zaslat foto-video

FotoVideo
 Dovolená na Hvaru   02.10.2006 17:20  Vce

 Na zatek | Vce

 Zaslali jste do fotosoutěže fotku a ta nebyla doposud zveřejněna?   20.06.2005 11:06  Vce
Zatím nám přišlo pár fotografií, které jsme bohužel do soutěže nemohly zařadit. Nejčastěji je to pro to, že fotografie má nedostatečné rozlišení. V druhém kole soutěže necháme deset nejlepších fotografií 'vytisknout' na fotopapír pro další hlasování. U fotek s nízkým rozlišením pak nazvětšování fotky na potřebnou velikost zobrazení degraduje /viditelné čtverečky/.

Kategorie Ostatní je myšlena tak, že sem spadnou fotky z lezení, přírody atd., které se nehodí do jiných kategorií, ale s lezením nějak souvisí. Takže fotky jak se koupete někde na Jadranu, nebo zdařilé foto vašeho Bobika na zahradě tam nezařadíme.

Před odesláním fotky si pozorně přečtěte propozice! Jestli se chcete na něco zeptat, tak se klidně ozvěte buď mailem, nebo dole v komentářích k tomuto článku.

Přesto se nenechte odradit od posílání snímků, vždyť od toho foťák je, abyste se mohli podělit o svoje zážitky s ostatními.

Proč nebyla vaše fotka zveřejněna:
Fotka: filename01.jpg
Název: název fotografie
Důvod: nízké rozlišení

Fotka: filename02.jpg
Název: název fotografie
Důvod: nespadá do žádné kategorie

 Na zatek | Vce | Komente

 Fotosoutěž LKP   07.06.2005 18:45  Vce

Fotosoutěž LKP Možná jste si už všimli, že v menu FotoVideo přibyla nová položka - Fotosoutěž LKP, kde jste si mohli otestovat přidělování bodů vystaveným fotografiím.

Od 7.6.2005 se soutěž rozjíždí naostro a tak můžete posílat svoje fotografie a zároveň přidělovat body již zobrazeným fotografiím.

Podrobné informace o soutěži naleznete v propozicích.

Soutěž je rozdělena na šest kategorií: Prachovské skály, Lezci na Prachově, Ze života LKP, Hory a lezení, Sportovní lezení a Ostatní.

Přehled včetně cen naleznete také v kategorie a ceny.

dobré světlo přeje dlabik

 Na zatek | Vce | Komente

NSTNKA
Fotosoutěž LKP

Fotosoutěž LKP

Fotosoutěž LKP

Propozice

Kategorie a ceny

Zaslat foto