YETTI - BRIGÁDA  03.10.2011 21:37  Zpět
CHATA YETTI – dřevěná brigáda 2011

Zdravím účastníky zájezdu, kteří se nahlásili a svoji účast potvrdili. Přikládám seznam osob, abych zase nemusel vyřizovat telefonáty ohledně toho, kdo jede:

mlaďoši - Adámek, Boocca, Lachtan, Davsa, Mazi J., Bárbí, Šejnik, Bříza ml, Viktor.. A nimi tři slečny…

maséři - Žalák, Egon, Hanas, Madlas, Bořek, Vlašín, Špáča, Špáča M.,Honza R.

cyklosekce - Bača, Bačovka, Lukýnen R., Pindík, Danáč, Óňa, Kopča, Mišma Hamšík + asi další tradiční cyklisté, kteří se neozvali ...
Nyní něco k organizaci:- beru si na starost pouze technickou část, tzn. - naložím centrálu, seřízené pily, náhradní řetězy, křoviňáky, benzín, olej, nářadí... Počítám s pilami od Adámka, Hanase, Kopči a Břízy ml, který přislíbil i jeden křoviňák, Ještě jeden křoviňák by se určitě uživil a kdo si s křoviňákem hodlá odpracovat brigádu - vezměte si určitě holínky, pošlu Vás i do močálu, který musíme také trochu zplanýrovat, kvůli invazivním rostlinám.
Občerstvovací část rád přenechávám sekci mlaďochů a zaleží jen na nich, jak se mezi sebou domluví - mám pro ně povolenku na volný vjezd pro osobní auto bez konkrétní SPZ.
Práce budou následovné -
1. rozřezat vyschlou hromadu kulatiny a nanosit do dřevníku, popř dorovnat venku a zaplachtovat
2. natahat syrové kusy odspodu od cesty
3. oprava spodní příjezdové cesty
4. zplanýrování luk křoviňákem
5. pokácení náletových jív a dočištění okolí chalupy - rozštípání suků, pohrabání .....
V tomto týdnu mám práci mimo telefonní signál, budu doma vždy navečer cca od 17:00 hod - potom můžete volat, nebo pište na m.pyciak@email.cz. Zprávy potřebuju hlavně ohledně pil a křoviňáků, jakým způsobem a kdy si je předáme nebo jestli je dovezete a potom určitě, jak se mlaďoši domluvili ohledně občerstvení, abychom se my zbývající podle toho zařídili. Vše asi piště do komentářů, ať o tom vědí všichni..
Poslední upřesňující informace budou na webu ve čtvrtek večer
YETTI ZDAR, Bičík a Adámek

 Na začátek | Zpět